Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-08-2018 00:00:00

‘YEREL SEÇİMLERDE EN YÜKSEK OYLARI ALACAĞIZ

AK Parti Çorum Milletvekilleri ve İl Başkanı tüm ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, partililerle bayramlaştı ve teşekkür etti.

AK Parti Çorum Milletvekilleri ve İl Başkanı tüm ilçe teşkilatlarının düzenlemiş oldukları bayramlaşma törenine katılarak hem 24 Haziran seçimleri için hem de 6.Olağan Büyük Kongreye yüksek katılım sağladıklarından dolayı teşkilat mensuplarına ve partililere teşekkür ettiler.

Çorum’un tüm ilçe teşkilatlarında düzenlenen bayramlaşma törenlerinde; AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur hazır bulundu.

İlçelerde yapılan bayramlaşma töreninde milletvekilleri ve İl Başkanı konuşma yaparak katılımcılarla bayramlaştı. Konuşmalarda gündem değerlendirmesi yapılarak, ilçelerde hayata geçirilen projeler ve bundan sonra yapılacak yatırımlara vurgu yapıldı.

İlçe teşkilatlarında partililer ile yapılan bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, bayram vesilesiyle tüm ilçeleri gezerek hem bayramlaşmak, hem de seçimlerde kazanılan başarıdan dolayı teşkilatlara teşekkür etmek istediklerini söyledi.

Kurban Bayramı’nın dayanışma ve yardımlaşmanın simgesi olduğuna vurgu yapan Karadağ, bayramların kucaklaşma, kaynaşma, yakınlaşma vesilesi, dargınlıkların ve küskünlüklerin giderilmesi, kavgaların bitirilmesi için bulunmaz bir fırsat olduğunu ifade etti.

Karadağ, Bu milletin Kurban Bayramı‘nın, manevi iklim ve ruhundan aldığı feyizle çirkin ve ucuz hesap peşinde koşan çevrelerin tuzaklarını boşa çıkaracağını, milli ve kaynaşma iradesinin galip geleceğini açıkladı.

Yerel seçimlerde parti tabanının tercihinin dikkate alınacağına işaret eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, genel seçimlerde yakaladıkları başarının sinerjisinin yerel seçimlere de artarak yansıyacağından emin olduğunu söyledi.

Millete hizmet etmenin bir dava şuuru gerektirdiğini kaydeden Karadağ, “Dolayısıyla bu şuurla hareket ederek yerel seçimlerde, hem belediye, hem il genel meclisi hem de belediye meclislerinde en yüksek oyu alacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

KARADAĞ:ÇORUM’UN VERDİĞİ DESTEK KARŞILIKSIZ KALMIYOR

Yapılan tüm seçimlerde partilerine verilen desteklerin genel merkezde karşılıksız kalmadığını ifade eden Karadağ, Çorum AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın MKYK üyesi olarak seçilmesinin bunun bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Teşkilatlar arasında Genel Merkez tarafından yapılan performans değerlendirilmesi çalışmaları sonucunda üç aydır Türkiye birinciliğini kimseye kaptırmadıklarının altını çizen Karadağ, “Bu birincilik sizlerin ilçelerin sayesinde olmuştur. Bu konuda Çorum'un bütün ilçe teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Bu başarının sonucunda 3 Milletvekilimiz de komisyona seçilmiş Ayrıca Milletvekilimiz Ahmet Sami Ceylan MKYK üyeleri arasında yer bulmuştur. Bu karar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Çorum'a bir hediyesidir huzurunuzda milletvekilimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

KURBAN BAYRAMI TÜM YURTTA

SÜKUT İÇERİSİNDE GEÇTİ

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, burada yaptığı konuşmada Türkiye'nin her yerinde bayramın sükut içerisinde geçtiğini söyledi.

‘CUMHURBAŞKANI VE BAŞBAKAN

TEBRİK ETTİ’

Teşkilatlarının verdiği büyük destek ile Çorum'da yine 3 milletvekili çıkardıklarını hatırlatan Karadağ, Ayrıca Çorum'da rekor oy alarak hem cumhurbaşkanının hem de başbakanının takdirini kazandıklarını ve önümüzdeki yerel seçimler çok önemli. Yerel seçimlerde en yüksek oyu almak için tercihlerimizi doğru yaparak, sizlerle istişare ederek, tabanın sesini dinleyerek, yereli gerçekten önemseyerek inşallah en iyi neticeyi alacağımıza yürekten inanıyoruz. Milletvekilliğinde teşkilat olarak yerel ağırlıklı adaylara yer verdik ve hamd olsun başarılı olduk. Yerel seçimlerde de tabanımızın sesini dinleyerek, yerelin sesine kulak vererek adaylarımızı belirleyip yolumuza devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

KAVUNCU:100 YILIN LİDERİNİ

SEÇİYORUZ DEDİK

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, tüm ilçe teşkilatlarında yaptığı konuşmasında bayramların bir sevinç, bir güzellik, bir dostluk olduğuna vurgu yaptı.

Cenab-ı Hak bizleri huzur refah mutluluk birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara kavuştursun. Allahu Teâla huzur ve bereketi milletimizden ve ülkemizden ve tüm insanlığın üzerinden eksik etmesin. Dünyanın nüfusu 8 milyara ulaşmış,8 milyarlar insanlık alemin de çok ciddi sıkıntılar var kan var göz yaşı var zulüm var savaş var Allah’a şükürler olsun ülkemizde huzur var mutluluk var sükunet var. Bu aziz milletimiz güçsüze mazluma mağdura fakir fukaraya zulme uğramışa gönlünü açtı bağrını açtı sofrasına ortak etti ki Cenab-ı Hak bize bu güzellikleri yaşatıyor.24 Haziran da yaşattığı gibi 100 yılın seçimini yapıyoruz dedik 100 yılın liderini seçiyoruz dedik bütün dünya karşımızda dedik kazanmamız lazım dedik ve Allah’a hamd olsun sizlerin sayesinde 24 haziranda zaferle çıktık. Dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan seçtik ve sizlerde içinizden çıkan biz kardeşlerinizi TBMM’sine gönderdiniz. Bizlerde sizlerin ve milletimizin adına TBMM’sinde hizmet edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde başlayan işler devam edecek yapılması gereken işler yapılacaktır.7/24 saat emrinizde olarak görevimizi yapacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Ben bu vesileyle Türkiye 1.’si olan Çorum Ak Parti Teşkilatlarını ve gece gündüz bu ak dava da çalışan hanımları gençleri ve diğer kardeşlerimi tebrik ediyorum başarılarımızın devamını diliyorum. Diye konuştu.

KAYA:BAYRAM YAKINLAŞMA

DEMEK BAYRAM SABIR DEMEK

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ise, teşkilat mensuplarına sevdikleri ile daha nice bayramlara kavuşmaları temennisinde bulundu.

Rabbim kestiğimiz kurbanları yaptığımız duaları kabul eder.871 km’lik vatanımızda la bayrağımızın altında ezan seslerimizin iniltileriyle minarelerimizin gölgesinde Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında birlik ve beraberlik içerisinde ailelerimizle sevdiklerimizle nice bayramlara hepimizi eriştirir inşallah.

Kaya,”Bayram yakınlaşma demek bayram teslimiyet demek bayram sabır demek bizlerde bayramları yaşayarak kurbanlarımızı keserek Rabbimize yakınlaşıyoruz.Kul olarak Allah’a yakınlaşmak için dua ediyor ve kurban kesiyoruz. Rabbimize yakınlaştığımız gibi kurban vesilesiyle de birbirimize yakınlaşıyoruz. Aramızdaki kırgınlıkları küskünlükleri ve fitneyi fesatı ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bu bayram inşallah ilçelerimizde ve Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi bir başlangıç olur aramızdaki küskünlükler dargınlıklar ortadan kalkar birbirimize daha çok yakınlaşırız.”

Kaya,”Bayram teslimiyet demek, biz öncelikle dinen Rabbimize teslim oluyoruz. Kader inancımız gereği onun bize çizdiği kader de elimizden geleni yapıyor ve ona teslim oluyoruz. Biz siyaseten de Cumhurbaşkanımıza teslim oluyoruz. Nasıl teslim oluyor biz en büyük sıkıntılarımızda bile Cumhurbaşkanımızın bu sorunlar içerisinden bir şekilde çıkacağını ekibine güvenerek siyasi kararlar aldığında doğru olan kararı aldığına güvenerek ona teslim oluyoruz. Siyaseten de ona teslim olmuş oluyoruz.”

Kaya,”Bayram sabır demek, Hz Hacer’in oğlu İsmail’i kurban edilirken sabrettiği gibi bizlerde sabır ediyoruz. Etrafımıza baktığımız da Suriye’de Irak’ta Filistin’de Arıkan’da Mısır’da ve diğer Müslüman ülkelerinde Müslümanların ezildiğini oraların yangın yerine döndüğünü görüyoruz. Onlara bakarak hepimizin refah ve huzur içerisinde bayramlar geçiriyoruz ve Allah’ımıza şükrediyoruz. Bu huzur ve refahın en büyük sebebi de bu aziz milletimizin öngörüsü feraseti ülkesine, bayrağına, ezanına milletine sahip çıkmasıdır.

Bizleri de bölmek istediler 15 Temmuz’a kadar birçok süreç denediler en sonunda 15 Temmuz hain darbe girişimine kalkıştılar ama hesap etmedikleri bir şey vardı. Bu vatanı kanıyla canıyla almış aziz millet hem seçilmiş Cumhurbaşkanına sahip çıktı hem de o cesaretli ferasetli Cumhurbaşkanı bu millete sahip çıktı başında durdu ve bugün ülkemiz refah ve huzur içerisindedir. Bunlar bitecek mi bitmeyecek sizlerin de gördüğü gibi dolar operasyonları ekonomik operasyonlar bir takım yaptırımlar sabredeceğiz ve sonunda Cumhurbaşkanımızın dediği gibi zafer inananlarındır ve zafer bizim olacak inşallah” diye konuştu.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise, alınan başarılı seçim sonuçlarından sonra yaptıkları bayram ziyaretlerinde tüm ilçe teşkilatlarını daha bir güzel gördüğünü söyledi.

Ceylan,” Bundan önce olduğu gibi bugünde bizleri güler yüzle içten ve samimi bir şekilde karşıladınız. Allah böyle güzel bayramları ülkemizde ve tüm insanlıkla birlik ve beraber içerisinde yaşamayı nasip eder inşallah.

Bizim bu ülkede 81 milyon olarak ülkemizin tüm renkleriyle yaşamamızı istemeyenler var.Ama bizler bu güzel vatanda bu güzel topraklarda bayramlarımızı idrak ederken maalesef dünyanın değişik coğrafyalarında Müslüman halkımız kan içerisinde göz yaşı içerisinde kurşunların altında bayramlarını geçirmek zorunda kalıyorlar. Nerde Müslüman coğrafyası varsa nerde maalesef bu defatlerce söylüyorum yine söyleyeceğim bunun sonuna varıncaya kadar inşallah. Orda kan var orda göz yaşı var daha önemlisi orda savaş var niye olduğunu ilk önce biz kendimiz düşüneceğiz. Nerde bir Müslüman ülkesi varsa orda kaos var bizim ülkemiz hariç elhamdülillah. Aynı oyunlar ülkemiz üzerinde de oynanmak isteniyor. Bizlerin rahat ve huzur içerisinde bir bayram geçirmemizi istemeyenler Tayyip beye ve ülkemize operasyon çekmeye çalışıyorlar.

Onlara göre Türk milleti onların istediği sevide yaşamak zorunda. Eski tek şeritli yollardan gitsinler, hastanelerde kuyruklar olsun. Onlar bunları istiyorlar. Ama o günler geride kaldı. Artık eski Türkiye yok. Bizim iktidar olduğumuz güne kadar 75 yıllık dönemde üçe dörde katladığımız için bize operasyon yapmaya çalışıyorlar. Hamd olsun yola çıkarken Tayyip bey ne demişti artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak demişti. Söz milletin olduğu için operasyon yapılmak isteniyor. Bu süreçte geçecek ve geçmek üzere. Aramızdaki kardeşlik bağını daha da güçlendirmemiz gerekiyor. Geleceğimiz için bunu yapmamız gerekiyor.

Mazlumların tek umudu Türkiye Cumhuriyeti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dünyadaki tüm mazlumların umudu Türkiye, Başı sıkışanın ilk elini uzattığı ve elini tutan bir Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ama sizler Cumhurbaşkanımıza ve bizlere her zaman sahip çıktınız. Sizlerden Allah razı olsun” dedi.

CEYLAN: BÜTÜN BELEDİYELER

AK PARTİLİ OLACAK

Bu güzelliği de yaklaşan yerel seçimlere bağlayan Ceylan, Laçin başta olmak üzere teşkilatların başarılı çalışmaları ile bütün Belediyeleri AK Parti olarak kazanacaklarını ifade etti.

Yerel seçimlerde de genel seçimlerde olduğu gibi başarı yakalayacaklarını iddia eden Ceylan, bunu da bayramlaşmada eski ve yeni teşkilatlarda görev yapmış herkesin bayramlaşmada bir araya gelmesine bağladı.

‘TEŞKİLATLARIMIZ BİRLİK

VE BERABERLİK İÇERİSİNDE’

Teşkilatlar olarak yakaladıkları birlik ve beraberliklerini sürdüreceklerini belirten Ceylan,” Hedefimiz bundan sonra 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde Laçin'de, Sungurlu'da, Mecitözü‘nde, Oğuzlar'da, Aşdağul'da belediyeleri alarak devam edeceğiz. Geçen hafta İl Başkanımız Mehmet Karadağ'ın açıkladığı gibi Çorum'da da 14/14 yapacağız ve belediyelerin hepsini alacağız” dedi.

‘BAŞKANLARIMIZ BAŞARILI

ÇALIŞMALARA İMZA ATTILAR’

Diğer milletvekillerinin konuşmaların da güzel mesajlar verdiğinin altını çizen Ceylan,” AK Partili tüm Belediye Başkanlarımızın bu zamana kadar yaptığı yatırımları biliyoruz ve başarılı projelere imza attığına hepimiz şahit oluyoruz, bundan sonra da bu hizmetlerin ve projelerin devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Türkiye'nin birlikte yaşayan insanların birbirine düştüğü bir İslam Coğrafyasında bulunduğuna dikkat çeken Ceylan, “İnşallah burada yaşayan kardeşlerimiz de Türkiye'de olduğu gibi sevdikleri ile birlikte bayram yaparlar, bizim burada Akrabalarımız ile eşimiz ve dostumuz ile yaptığımız bayramlaşmanın aynısını gelecek yıllarda orada yaşayan kardeşlerimizde yaparlar” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ ve Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan,Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu ile ilçelere yapılan Bayramlaşma ve Teşekkür ziyaretlerinde Ak Parti Çorum İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları teşekkür ettiler.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.