Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
20-09-2018 00:00:00

KARADAĞ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Albayrak caddesine bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Karadağ, Tesbihciler Çayevi’nde siyasetin ve basının önemli isimleriyle bir araya geldi.

19. Dönem Milletvekili Adnan Türkoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi eski il başkanı Osman Samsunlu, Uğurludağ eski Belediye Başkanı Mehmet Kiday, Gazeteciler Mehmet Yolyapar, Mehmet Güley, Mustafa Külcü, Ali Atan, Elvan Şimşek, Şeker İş Sendikası Şube Başkanı Sefer Kahraman, bölge esnafları Tuncay Yalçınkaya, Ziya Beyaz, Murat Softa, Hamdi Kır ve İdris Satılmış’ın da yer aldığı sohbetin konusu ise yaklaşan yerel seçimler oldu.

Ak Parti Çorum İl Başkanı Karadağ, CHP eski İl Başkanı Osman Samsunlu ve eski Milletvekili Adnan Türkoğlu ile sohbet ederek, kendisine iletilen bazı talepleri de aldı.

Dostane bir havada ve samimi ortamda geçen sohbet sırasında konuşan İl Başkanı Karadağ, AK Parti’nin seçimlere her zaman hazır olduğunu ve heran bir seçim olacakmış gibi sahada çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

AK Parti olarak her fırsatta esnaf ve halk ile birarada olmaya gayret ettiklerini dile getiren Karadağ, “AK Parti’nin 17 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmaların yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye'nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyor, sorunları yerinde tespit etme imkanımız oluyor. 24 Haziran seçimlerinde istediklerini elde edemeyen dış güçler şimdi de Türkiye’nin ekonomisine darbe yaparak bizleri yıpratmaya, bölmeye, ekonomik baskı kurmaya çalışıyorlar, “Bu baskıları da vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın desteğiyle atlatacağız. Vatandaşlarımız esnaflarımız bu yapılan oyunların farkında her zaman olduğu gibi yine birbirimize kenetlenerek ülkemiz geleceği için gereğini yaparak güçlü Türkiye için mücadelemize devam edeceğiz. Esnafımıza bizlere karşı göstermiş oldukları misafirperverlik içinde ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Karadağ, “AK Parti 17 yıldır halkın teveccühü sayesinde bugünlere geldi. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK Parti’nin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye AK Parti ile günü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, çevresindeki ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi” ifadelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.