Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
30-08-2018 00:00:00

30 Ağustos şanlı tarihimizin en onurlu sayfalarından biridir

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Zaferlerle dolu şanlı bir tarihe sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini bu önemli günde aziz milletimizle birlikte kutluyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yılı ve Türk Silahlı Kuvvetleri günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, 30 Ağustos şanlı tarihimizin en onurlu sayfalarından biridir. Aziz Milletimiz tarihler boyu birçok zafere ve onurlu mücadeleye imza atmış, İnsanlık tarihine özgürlüğünü muhafaza uğruna verdiği cansiperane mücadelesi ile önemli bir örnek olmuştur.

“Tarihte hiç bir dönem dayatma ve sömürüyü kabul etmeyen bir milletin fertleri olarak bugünkü mevcudiyetimizin yegâne dayanağı da aynı şerefli duruştur. Bu şanlı zafer, ulusça birlik ve bütünlüğümüze yönelik her türlü tehdit ve saldırı karşısında kenetlenerek, hiç bir gücün, hangi amaçla ve ne şekilde olursa olsun birlik ve bağımsızlığımızı elimizden alınmasına fırsat vermeyeceğimizin simgesi olmuştur. Bu vesileyle; kurtuluş ve bağımsızlık mücadelemizi bu denli büyük bir zaferle taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, devletimizin bağımsızlık, birlik ve bekası için hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum”

Karadağ, “Tarihimizin her döneminde olduğu gibi bugün de kendimizle birlikte umudunu bize bağlamış tüm mazlumlar ve mağdurlar için mücadele ediyoruz. Bu yüce gönüllülük ülkemizin zaafı değil, tam tersine en büyük güç kaynağıdır. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, bizimle birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön verecektir. Bu bilinç ve inançla Milletimize karşı yapılan tüm oyunların, girişimlerin tarihte olduğu gibi yüce Milletimizin feraseti sayesinde bertaraf edildiğine ve yeni zaferlerin kazanıldığına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Dandanakan’da ,Mohaç’ta ve Malazgirt’teki ruh ve inanç neyse,17-25 Aralık ta ,15 Temmuz da ve bugün Bağımsızlığımız üzerinde yapılan oyunlara karşı zaferler kazanan ruh aynı ruhtur. Birlikte güçlüyüz ve hiçbir gücün bizi bölmeye parçalamaya Rabbimin de izni ile gücü yetmeyecektir.”

“Bu vesile ile Yüce Türk Milletine bu anlamlı zaferi armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal ve İstiklal Savaşımızın isimsiz kahramanları olmak üzere geçmişten günümüze tüm gazi ve şehitlerimizi minnet, rahmet ve şükranla anıyorum.”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.