• ‘MHP ile birlikte Erdoğan’ı yeniden seçmek için çalışacağız’

  2019 seçimlerine hazırlanan AK Partide dün AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmurun katılımıyla İstişare toplantısı düzenlendi...
  Türkçe
 • AK Parti Çorum Kadın Kolları’ndan 8 Mart etkinliği

  AK Parti Kadın Kolları tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir etkinlik gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • AK Parti’den şehit ve gazi ailelerine vefa

  AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Gülabibey Mahalle Teşkilatı, Çorumlu şehit ve gazi ailelerini ağırladı.
  Türkçe
 • YETSAN’dan Altay tanklarına kalorifer

  Oto kaloriferi alanında Çorum’un adını Türkiye çapında marka haline getiren ve yurt dışına da duyuran YETSAN Radyatör’e, Altay tanklarının kaloriferini üretmesi nedeniyle, milli savunma sanayiine katkısından ötürü teşekkür edildi.
  Türkçe
 • 41 şehit için 41 fidan

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum Merkez İlçe Başkanlığı Buharaevler Mahalle Teşkilatı tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin bölgesinde sürdürdüğü Zeytindalı Harekatı kapsamında şehit düşen 41 kahraman Mehmetçik için 41 fidan dikme etkinliği düzenlendi.
  Türkçe
 • Mehmet Karadağ, AK Parti iktidarında Türkiye’nin sağlıkta çağ atladığını söyledi.

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti iktidarında Türkiye’nin sağlıkta çağ atladığını söyledi. Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve Belediye Başkanı Zeki Gül Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Geçmişte hastaneye düşen insanların yaşadığı çileli günlerin geride kaldığını dile getiren Karadağ, “Artık herkesin bir aile hekimi var. Ambulans için birilerine yalvarma dönemi bitti. Artık durumu acil olan hastalar havayoluyla sevk ediliyor. Bıçak parası denen illetten milletimiz kurtuldu” dedi.
  Türkçe
 • AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına katılan Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Yönetimiyle i

  AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına katılan Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Yönetimiyle istişareli olarak Çorum'a en iyi şekilde hizmet edeceklerini söyledi. Hafta sonu gerçekleştirilen Kilis ziyaretine de değinen Belediye Başkanı Zeki Gül, sınır ötesine Çorumlular'ın adını yaşatacak bir park yapmak istediklerini söyledi. Geçtiğimiz hafta sonu Zeytin Dalı operasyonunda görev alan Mehmetçiklere destek vermek için Kilis'e gittiklerini söyleyen Belediye Başkanı Zeki Gül, "Moral vermeye gittiğimiz Kilis'te bize moral verir düzeyde karşılamaları bizi ayrıca sevindirdi. Başta Zeytin Dalı harekatında olmak üzere orada savaşan, İslam'ın bayraktarlığını yapan şehit olan oradaki kardeşlerimize rahmet diliyor gazi kardeşlerimize de Allah'tan acil şifalar diliyorum" dedi. Başkan Gül AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında Afrin'e park yapımıyla ilgili müjde verdi. Gül, "Afrin'e 500 bin TL'lik bir yatırımla park yapmayı düşünüyoruz. Kilis Valisi kanuni prosedürünü yerine getirdikten sonra AK Parti İl Başkanımız Mehmet Karadağ ve teknik ekiplerimizle birlikte sınır ötesine geçerek orada belirlenen noktaya Çorumluların adını yaşatacak bir park yapacağız" şeklinde kaydetti
  Türkçe