• ‘İrtibat Büroları Vekillerle Vatandaşın Buluşma Yerleridir’

  AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerine verdiği seçim yerlerinde büro açma talimatı üzerine Çorum'da iletişim bürosu açtı. AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve Çorum Muhtarlar Federasyonu Başkanı Zeki Oral ile birlikte Ulukavak Mahallesi Osmancık Caddesi Aras iş Merkezi Kat:5 Daire 40 No:24’de açılan irtibat bürosunu ziyaret etti.
  Türkçe
 • Karadağ, İskilipli Muhtarların Sorunlarını Dinledi

  AK Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ İskilip İlçesi’ne bağlı merkez 14 mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.
  Türkçe
 • 30 Ağustos şanlı tarihimizin en onurlu sayfalarından biridir

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Zaferlerle dolu şanlı bir tarihe sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini bu önemli günde aziz milletimizle birlikte kutluyoruz.
  Türkçe
 • 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi Çorum’da istişare toplantısı

  2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi Çorum’da istişare toplantısı gerçekleştirildi. Vali Necmeddin Kılıç'ın makamında düzenlenen toplantıya AK Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Milletvekili Erol Kavuncu, Vali Yardımcısı V. Turgay Gülenç, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ katıldı.
  Türkçe
 • Hastaların Hayır Duasını Almaya Devam Ediyor

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, yoğun işlerinin yanı sıra sosyal sorumluluklarından da vazgeçmiyor.
  Türkçe
 • Erenler Köy Muhtarından AK Parti heyetine teşekkür

  AK Parti Heyeti, Oğuzlar Göletinde incelemelerde bulunup ilçenin ve çevre ilçelerin su ihtiyacına katkı sunacak gölet hakkında bilgi aldılar
  Türkçe
 • ESNAF İLE BAYRAMLAŞTILAR

  AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve İl Başkanı Mehmet Karadağ,Uğur Mumcu Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek, bayramlarını kutladılar
  Türkçe