• Çorum’un beklentileri masaya yatırıldı

  AK Parti Ekonomik İşler Başkanlığı tarafından düzenlenen “Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu” Çorum’da da gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • AK Parti Çorum teşkilatı kongre için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bekliyor

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, il kongresi için AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan tarih beklediklerini açıkladı.
  Türkçe
 • Karadağ, gençlerle buluştu

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, 2023 Türkiye’sini gençlerle birlikte inşa edeceklerini söyledi.
  Türkçe
 • Kudüs Davamız’dır

  AK Parti Çorum İl Başkanlığının ve İnsani Değerler Platformu yaptığı basın açıklamasına AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ,Ak Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü,İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir,İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse,Teşkilatlar ve halk ile Hürriyet Meydanında Kudüs Davamız'dır basın açıklaması yapıldı.
  Türkçe
 • Şehit Mesut Demirkan’ın Mevlid-i Şerifine Katıldılar

  Çorum Valisi Necmettin Kılıç,AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ,AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu,İl Teşkilat Üyeleri ve vatandaşlar ile birlikte Boğabağı köyünde Mardin Nusaybin’de şehit düşen Merhum Mesut Demirkan ve tüm şehitlerimiz için okutulan programına katıldılar.
  Türkçe
 • Karadağ’dan Kılıçdaroğlu’na tepki

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, ana muhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirerek, “Öyle bir ana muhalefet partisi lideri var ki dış güçler hangi tiyatroyu oynamasını istiyorsa onu oynuyor.
  Türkçe
 • Karadağ’dan 15 Temmuz gazisi çifte ziyaret

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, 15 Temmuz darbe gecesi gazi olan Eşref ve Kardelen Çelik çiftini ziyaret etti.
  Türkçe