• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH UYSAL

  Dodurga

  1965 YILINDA OSMANCIKDA DOĞDUM İLKOKULU OSMANCIK DA BİTİRDİM ORTA OKUL OSMANCIK İMAM HATİP DE TAMAMLADIM 1986 YILINDA ASKERİ GÖREVİMİ TAMAMLADIM ASKERLİK BİTTİKTEN SONRA TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMESİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM 13 YILLIK MİLLİ GENÇLİK VAKFI BAŞKANLIĞI REFAH PARTİSİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI SAADET VE FAZİLET PARTİSİNDE KURUCU BAŞKANLIK VE AK PARTİDE KURUCU BAŞKAN YARDIMCI VE ŞUANDA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİMİ DEVAM ETMEKTEDİR.DODURGA EĞİTİM KÜLTÜR MERKEZİNDE BAŞKANLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİŞAN YAŞAR

  Mecitözü

  1973 YILINDA MECİTÖZÜN DE DOĞDUM İLKOKULU HIDIRLIK MAH. ORTAOKULU MECİTÖZÜ ORTAOKULUNDA LİSEYİ ANKARA SEYRANBAĞI LİSESİNDE OKUDUM. ŞU ANDA ULUSLARARASI İLİŞKİLER OKUMAKTAYIM.1995 YILINDAN BU GÜNE İLÇEMİZDE ESNAFLIKLA UĞRAŞIYORUM. AK PARTİ KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM. 2004 YILINDA MECİTÖZÜ İLÇEMİZDEN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUM. DAHA SONRA TEKRAR YÖNETİMDE BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 21 ARALIK 2014 TARİHİNDE İLÇE BAŞKANI OLDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERHAN AKAR

  Merkez

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKKI GÜNGÖR

  Osmancık

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL İBRAHİM ŞALTU

  Alaca

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN SÜLÜN

  Boğazkale

 • ×

  İlçe Başkanı

  İLYAS ÖZKAN

  Sungurlu

  Sungurlu Ak parti İlçe Başkanı İlyas ÖZKAN; 24.01.1974 Yılında Alacanın Kalecikkaya Köyünde Doğdum.İlkokulu Kalecikkaya İlköğretim okulunda tamamladım.Orta Okulu Sungurlu Orta okulunda tamamlayarak mezun oldum.Daha Sonra Lise öğrenimime Sungurlu Ticaret Meslek Lisesinde devam ettim.1999 yılında Gazi Osman Paşa Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Fakültesini bitirdikden sonra Sungurlu ilçemizde Bitki ve tarım İlaçları üzerine ticari faaliyetime başladım.Halen devam etmekteyim.2003-2004 Yıllarında Ak parti Sungurlu İlçe yönetim kurulu üyeliği yaptım.2009 ve 2014 yerel seçimlerinde Sungurlu Belediye Başkanı ve 2011 seçimlerinde Çorum Ak parti Milletvekilliği aday adaylığı süreçlerini yaşadım.2014 yerel seçimleri sonrası adıma tevdi edilen Ak parti Sungurlu İlçe başkanlığı görevini Aralık 2014 kongresinide yaşayarak halen devam ettirmekteyim.Evli ve 3 Çocuk Babasıyım..

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ALİ EKMEKCİ

  Oğuzlar

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET FATİH BALCIOĞLU

  Bayat

  02.07.1979 iskilip de doğdum. İlk , orta ve lise eğitimimi çorum ili iskilip ilçesinde tamamladıktan sonra cumhuriyet üniversitesi, zara Ahmet Çuhadaroğlu M.Y.O. da besicilik ve hayvan sağlığı bölümünü tamamladım. 2001 yılında Akparti de fahri görevler de bulundum 2011 yılında, bayat ilçe teşkilatın yönetimkurulu üyesi olarak aktif görev aldıktan sonra 2014 yılında tarafıma ilçe başkanlığı görevi tebliğ edildi. Şuan halen Aktif olarak ilçe başkanlığı yapmaktayım.Evliyim. 12 yıl amatör futbol oynadım. lisede MGV de görev aldım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA LEK

  İskilip

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN KARA

  Ortaköy

 • ×

  İlçe Başkanı

  SACİT ÖZDEMİR

  Kargı

 • ×

  İlçe Başkanı

  SELAMİ GAFAR

  Laçin

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAKUP TORUN

  Uğurludağ

  01.01.1971 tarihinde Çorum' un Uğurludağ İlçesinde dünyaya geldim. İlk, orta ve lise tahsilimi Uğurludağ' da tamamladım. 1993 yılında vatani görevimi Tunceli' de yaparak tamamladım. Serbest Meslek ile uğraşmaktayım. 2002 yılından beri üyesi olduğum Akparti' de, 2014 Yerel Seçimleri öncesinde Uğurludağ İlçe Başkanlığı' na seçilerek göreve geldim. Aktif siyasetin içerisinde halen görevime devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.