• ×

  İlçe Başkanı

  ERHAN AKAR

  Merkez

  1984 YILINDA ÇORUM’DA DOĞDU HARİTA MÜHENDİSLİĞİ VE ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU OLMAK ÜZERE 2 ADET ŞİRKET SAHİBİDİR. 2 DÖNEM AK PARTİ ÇORUM İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTI. 1 DÖNEM AK PARTİ ÇORUM İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI YAPTI. 1 DÖNEM AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTI. 1 DÖNEM AK PARTİ ÇORUM İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YAPTI İL GENEL MECLİSİNDE -İMAR KOMİSYONU BAŞKANLIĞI, -GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU BAŞKANLIĞI, -İL ENCÜMENLİĞİ , -KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ ÜYELİĞİ YAPTI. 1 DÖNEM BÜYÜK KONGRE DELEGELİĞİ YAPTI CUMHURBAŞKANIMIZIN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇORUM 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE TEKRARDAN BÜYÜK KONGRE DELEGELİĞİNE SEÇİLDİ HALEN AK PARTİ ÇORUM MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEDİR. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKKI GÜNGÖR

  Osmancık

  1970 YILINDA OSMANCIKTA DOĞDU. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRETİMİNİ OSMANCIKTA TAMAMLADI 1996 YILINDA MISIR EL-EZHER ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN OLDU 1997 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİNDE DENKLİK EĞİTİMİNİ TAMMALADI. 2003 YILINDAN BERİ TİCARETLE UĞRAŞMAKTADIR.İYİ DERECEDE ARAPÇA BİLMEKTEDİR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN SÜLÜN

  Boğazkale

  1966 ÇORUM SUNGURLU DOĞUMLU İLK OKUL ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ BOĞAZKALEDE YAPMIŞTIR.EVLİ VE ALTI COCUK BABASI BOGAZKALE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ 2014 YILI İTİBARİ İLE AKPARTİ TEŞKİLATINDA AKTİF GÖREVLİ,2014YILINDA BOĞAZKALE MECLİS ÜYELİGİ YAPMIŞTIR.2017 YILINDA BOGAZKALE AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIGI GÖREVİNE BAŞLAMIŞTIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ALİ EKMEKCİ

  Oğuzlar

  1969 YILINDA OĞUZLARDA DOĞDUM 15 YAŞINDAN BU ZAMANA KADAR ESNAFLIK YAPIYORUM EVLİ VE İKİ ÇOCUĞUM VAR AK PARTİ KURUCU ÜYESİYİM VE BU ZAMANA KADAR AKTİF SİYASETDE GÖREV ALDIM.ŞUAN İTİBARİ İLEDE OĞUZLAR İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET FATİH BALCIOĞLU

  Bayat

  02.07.1979 iskilip de doğdum. İlk , orta ve lise eğitimimi çorum ili iskilip ilçesinde tamamladıktan sonra cumhuriyet üniversitesi, zara Ahmet Çuhadaroğlu M.Y.O. da besicilik ve hayvan sağlığı bölümünü tamamladım. 2001 yılında Akparti de fahri görevler de bulundum 2011 yılında, bayat ilçe teşkilatın yönetimkurulu üyesi olarak aktif görev aldıktan sonra 2014 yılında tarafıma ilçe başkanlığı görevi tebliğ edildi. Şuan halen Aktif olarak ilçe başkanlığı yapmaktayım.Evliyim. 12 yıl amatör futbol oynadım. lisede MGV de görev aldım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KAPLAN

  Dodurga

  1972 yılında Çorum'un Dodurga ilçesinde doğdum. İlk , orta ve lise eğitimimi Dodurgada tamamladım. 1995 yılında vatani görevimi Tekirdağ' da yaptım.Dodurga kömür ocagında makina ustası olarak iş yapmaktayım. 2002 yılından buyana Dodurga İlçe Başkanlığında gençlik kolları, ana kademede görevler aldım. Aktif siyasetin içerisinde halen görevime devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA LEK

  İskilip

  1979 Corum dogumluyum. Evliyim ve 1 kiz cocugum var.1996 Corum Imam Hatip Mezunu. 1997 de Sivas Cumhuriyet Unv. IIBF Kamu Yonetimini kazandim. 2005 te mezun oldum. 2001 de SSK da memuriyete basladim. 2016 yilinda memuriyetten istifa edip aktif siyasete girdim. MGV Lise ve Universite teskilatlarinda calismalarim oldu. Buro Memursen Istanbul Kurucu baskanligi gorevinde bulunarak sendikal calismalar yaptim. IYC Corum subesi istisare heyetinde iki donemdir gorevdeyim. 2015 Ekim ayindan bu yana Imam Hatip Koordinasyonu Iskilip Koordinayorlugunu yurutmekteyim. Ak Parti Siyaset Akademisini 1. Likle bitirdim. Iskilip'te faaliyet gosteren ATIF-DER kurucu Baskanligini yaptim. Ensar IYC AGD MGV gibi STK larda aktif calismalarim oldu halen de devam etmektedir. Sigorta Acenteligi, Danismanlik ve Tarim ve Hayvancilik uzerine aktif ticari faaliyetlerim vardir halen devam etmektedir. Bir cok Kurumsal firma Oda ve Birlige kurumsal danismanlik faaliyetlerim olmustur.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN KARA

  Ortaköy

  01.01.1961 yılında Çorum'un Ortaköy ilçesine bağlı Karahacip beldesinde dünyaya geldim. İlkokulu Ortaköy'de tamamladıktan sonra ortaokula Çorum Eti Ortaokulunda devam ettim. 1985 yılında Çorum Cemilbey İlkokulunda memur olarak göreve başladım. 1988 yılında Ortaköy İlçe Kaymakamlığında göreve devam ettim. 2007 yılında aynı yerden emekli oldum. 2006 yılından itibaren aktif olarak AK Parti'de siyaset yapıyorum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SACİT ÖZDEMİR

  Kargı

  06.02.1958 Yılında Kargı da doğdum. ilkokulu karakise ilkokulunda bitirdim.ortaokulu kargı ortaakulunda lise ise çorum ticaret lisesinde daha ssonra çorum eğitim enstütisinde 1978 yılında tamamladım.değişik yerlerde öğretmenlik yaparak 2007 emekli oldum.2000 yıllarda türk eğitimsen temsilciliği daha sonra eğitim birsen sendika temsilciliği yaptım.2009 yılında ise ak parti üye olup il delegesi olarak bulundum.halen 23 eylül 2017 tarihinden itibaren ak parti ilçe başkanı olarak ğörev yapmaktayım.Evli ve 3 çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SELAMİ GAFAR

  Laçin

  10.10.1979 Yılında Çorumda Doğdum.İlk ve orta okulu okudum Laçinde okudum.Halen anadolu üniversitesi Açıköğretim lisesinde öğrenim görüyorum.2004 yılında erkek kuaför olarak iş hayatına atıldım.10.10.2002 tarihinde ak partiye üye oldum 2004-2010 yılları arasında iki dönem ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği,2014- 2017 yılları arasında ilçe yönetim kurulu siyasi ve hukuk işler başkanlığı görevinde bulundum.13 temmuz 2017 tarihinde ilçe başkan vekili olarak atandım partimizin 19 ağustos 2017 tarihinde yapılan 6. olağan ilçe kongresinde başkan seçildim ve halen bu görevi yürütmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAKUP TORUN

  Uğurludağ

  01.01.1971 tarihinde Çorum' un Uğurludağ İlçesinde dünyaya geldim. İlk, orta ve lise tahsilimi Uğurludağ' da tamamladım. 1993 yılında vatani görevimi Tunceli' de yaparak tamamladım. Serbest Meslek ile uğraşmaktayım. 2002 yılından beri üyesi olduğum Akparti' de, 2014 Yerel Seçimleri öncesinde Uğurludağ İlçe Başkanlığı' na seçilerek göreve geldim. Aktif siyasetin içerisinde halen görevime devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.