• ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MURAT GÜNAY

  1977 Çorum doğumluyum ilkokul tahsilimi Ankara’da, ortaokul ve lise tahsilimi Çorum imam Hatip lisesi nde tamamladım 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra staj ve askerlik sonrası serbest avukat olarak Çorum’da çalışmaya başladım. bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevler aldım 2016 yılından beri de aktif siyasette görev almaktayım Halen ak parti Çorum il yönetim kurulunda teşkilatlardan Sorumlu il başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Orta derecede İngilizce ve Arapça bilmekteyim.Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  EMRE TURAN

  1979 doğumluyum. 2000 yılında başladığım Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Grafik Tasarım Ana Bilim Dalından 2004 yılında mezun oldum.Askerliğimi Ankarada Fotoğrafçı olarak yaptım.Mezun olduktan sonraki süreçte Özel olarak Atölye çalışmaları yaptım.Çeşitli Özel kurumlarda Sanat Eğitimi ve Grafik Tasarım Eğitimleri verdim. Eğitim sektöründe Kültür Sanat koordinatörlüğü yanı sıra Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık sergileri düzenledim. 2010 yılından bu yana, kurmuş olduğum Biz Medya Reklam Sanat Ajansında reklam ve tasarım çalışmalarıma devam ediyorum. Ayrıca profesyonel İş güvenliği malzemeleri sektöründe de ticari faaliyetlerim devam etmektedir. 2016 dan bu yana Ak Parti Çorum İl Başkanlığında İl yönetim Kurulu Üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  ALPER TIĞLI

  1986 Çorum doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Çorum'da tamamladım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. Dış ticaret uzmanıyım. 2011 yılından beri Çorum'da mobilya üzerine üretim yapan fabrikamızda satış müdürü olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda çorum Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesiyim

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ADİFE KANAR

  1977 yılıda çorumda doğdum.Çorum kız meslek lisesi ev yönetimi beslenme bölümü mezunuyum.2014 Anadolu üni.açıköğretim fakültesi ev idaresi programı yönetim ve organizasyon önlisansından mezun oldum.halen anadolu üni.iktisat fakültesinde öğrenciliğim devam etmekte.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  İDRİS KESGİN

  1982 ÇORUM DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ÇORUMDA TAMAMLADIM.LİSEYİ AÇIKÖĞRETİM LİSESİNDE BİTİRDİM.ASKERLİĞİMİ YAPTIM.18 YAŞINDA İŞ HAYATINA BAŞLADIM.ŞUAN BİNA YAĞMURLUĞU İMALAT VE MONTAJ İŞİ İLE UĞRAŞIYORUM.2 DÖNEM GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV YAPTIM.1.5 YILDA MERKEZ İLÇE Y.K.ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MUSTAFA TUZCU

  ÇORUM MERKEZDE PETROL,OTOMITIV VE TURIZM SEKTÖRÜNDE IŞGAL ETMEKTEYIM.2003 YILINDA AK PARTI BELEDIYE MECLISINDE GÖREV ALDIM.2009 YAPILACAK YEREL SEÇIMLERD TEKRAR ADAYIM.ÇORUMA HIZMET IÇIN ÇALIŞMAK ISTIYORUM.EVLI VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MEHMET YILMAZ

  1969 yılında çorum da doğdum.lise mezunuyum.muhasebe departmanında çalışmaktayım.evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HASAN ALGÜL

  1956 yılında kargı da doğdum.İlk ve orta öğrenimimi kargıda tamamladım.lise eğitimimi Diyarbakır ve Ankara Öğretmen okulunda tamamladım.1974 yılında giresunda öğretmenlik görevime başladım.1999 yılında emekli oldum.stk larda eğitim konularında çalışmalar yaptım.evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  YASİN TURAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MUSTAFA KILIÇ

  1988 YILINDAN BERİ KENDİ ŞİRKETLERİMDE YÖNETİCİ İDARECİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MAHMUT ŞİMŞEK

  1977 yılında osmancık ta doğdum.ilk orta ve lise eğitimimi dodurga da tamamladım.daha sonrasında iş hayatına başladım.evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  SEVGİ BİLGEN

  1968 yılında çorumda doğdum.Ticaret meslek lisesi muhasebe mezunuyum.2001 yılında AK Parti kadın kolları kurucu üyesi olarak siyasete başladım.kadın kolları teşkilat başkan yardımcılığı ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeliği görevi yaptım.Evli ve 2 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ELVAN ZORLU

  1967 YILINDA ÇORUMDA DOĞDUM.ILKOKULU BITIRDIKTEN SONRA IŞ HAYATINA ATILDIM.OTO DÖŞEME IÇ VE DIŞ DIZAYN ÜZERINE ÇALIŞTIM.ŞUANDA ZORLU OTO DÖŞEME SAN.VE TIC.LTD.ŞIRKETININ SAHIBIYIM.ÇALIŞMALARIM OTOMOTIV SEKTÖRÜ ÜZÜERINE DEVAM ETMEKTEYIM.