• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  EYÜP ARSLAN

  arslan müh.bürosu 2009 çorum akparti gençlik koları bşk. 2009 çorum belediye meclis üyesi adaylığı 2012 il yön.kur. üyesi- il bşk. yrd. ( dış ilişkiler)

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MURAT GÜNAY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  YUSUF AHLATCI

  1972 YILINDA ÇORUMDA DOĞDUM.ILK,ORTA VE LISE TAHSILIMI ÇORUMDA TAMAMLADIKTAN SONRA ISTANBUL ÜNIV.HUKUK FAKÜLTESI BITIRDIM.HALEN ÇORUM ILINDE AVUKATLIK YAPAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SALİH OSMAN FINDIK

  Salih Osman Fındık, 1980 yılının Mayıs ayında Almanya'nın Köln şehrinde, gurbetçi bir ailenin en küçük oğlu olarak dünyaya geldi. İlköğrenimini Almanya'da tamamlayan Salih Osman Fındık, ortaöğrenimini Osmancık İmam Hatip Lisesinde ve lise eğitimini de Osmancık Lisesinde tamamladı. 1997 yılında lisans eğitimine Konya Selçuk Üniversitesi’nde başlayan Salih Osman Fındık, 2002 yılında Fen Edebiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl aynı okulda, Sosyal Bilimler Enstitüsünde İletişim Bilimleri üzerine yüksek lisans eğitimini de tamamladı. Fındıklar Grup Yönetim Kurulu Başkanlığını halen sürdürmekte olan Salih Osman Fındık; MÜSİAD ve OSMİAD başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşunda ve sivil toplum çalışmalarında aktif görevler aldı. AK Parti teşkilatları ile birlikte tüm seçim çalışmalarının içerisinde aktif olarak yer aldı. Anayasa Referandum sürecinde Çorum merkezde, destek platformu oluşturarak STK’ lar ile ortak ilçe, belde, köy ve mahallelerde halkımıza sivil anayasanın gerekliliği konularının anlatıldığı organizasyonlarda etkin rol aldı. 2014 yerel seçimlerinde Osmancık ilçesinden Belediye Başkanı Aday Adayı olarak 5 ay süresince kamuoyu çalışmaları yaptı. Seçim çalışmalarına tüm imkânları ile birlikte destek verdi. 2015 yılı Çorum 5. Olağan kongresi için Çorum’ dan belirlenen 10 il başkan adayından birisi olarak genel merkeze davet edildi. 2015 Haziran ve Kasım Genel Seçimlerinde Ak Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı olarak yer aldı. Almanca ve İngilizce bilen Salih Osman Fındık lisanslı futbolcu ve lisanslı yüzücü olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  BURAK KÖSE

  1990 ÇORUM MERKEZ DOĞUMLUYUM.1997-2008 YILLARI ARASINDA ÇORUMSPOR PAF TAKIMINDA FUTBOL OYNADIM.2013 YILINDA HİTİT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ MEZUNUYUM 2014-? YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE EĞTİMİME DEVAM ETMEKTEYİM. 2011 YILINDAN BAŞLAYAN VE HALEN DEVAM EDEN TÜRKİYE GENÇLİK CEMİYETİ (TUGEÇ) YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.2014 YILINDA BAŞLAYAN VE HALEN DEVAM EDEN ÇORUM BELEDİYE KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ADİFE KANAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MUSTAFA TUZCU

  ÇORUM MERKEZDE PETROL,OTOMITIV VE TURIZM SEKTÖRÜNDE IŞGAL ETMEKTEYIM.2003 YILINDA AK PARTI BELEDIYE MECLISINDE GÖREV ALDIM.2009 YAPILACAK YEREL SEÇIMLERD TEKRAR ADAYIM.ÇORUMA HIZMET IÇIN ÇALIŞMAK ISTIYORUM.EVLI VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MUSTAFA KILIÇ

  1988 YILINDAN BERİ KENDİ ŞİRKETLERİMDE YÖNETİCİ İDARECİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HASAN ALGÜL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  OKTAY YILDIRIM

  1994-2003 yılları arasında Yeminli Mali Müşavirlik bürosunda başladığım mesleki faaliyetime başladım.2003-2009 yılları arasında Yüksel Un Aş. muhasebe ve personel müdürlüğü ve 2010 yılından bu yana kendi özel büromda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  SUAT AYDOĞAN

  20/07/1970 te çorum /alaca ilçesinde doğdum ilk okulu alaca cumhuriyet ilkokulunda bitirip ortaokula nedim tuğaltay lisesine yazıldım ortaokul 2.sınıfta çorum merkeze taşındık ve okulu bırakmak zorunda kaldım daha sonra elektronik e olan merakımdan bir radyo tamircisinde işe başladım yaklaşık 8 yıl çalıştım asker dönüşü kendi işim gereği 1993 te ilk dükkanımı açtım yaklaşık 20 yıldır bu sektörde işletme sahibi olarak çalışıyorum elektronik yedek parça ve d smart uydu platform işi yapıyorum evli ve iki çocuk babasıyım...

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  CEMALETTİN POLATTAŞ

  1963 Çorum doğumlu olup, evli iki çocuk babasıyım.Çorum belediyesi değişik birimlerinde görev yaparak en son yazı işleri müdürü iken emekli olup esnaf olarak çalışmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  GAZİ YILDIRIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ELVAN ZORLU

  1967 YILINDA ÇORUMDA DOĞDUM.ILKOKULU BITIRDIKTEN SONRA IŞ HAYATINA ATILDIM.OTO DÖŞEME IÇ VE DIŞ DIZAYN ÜZERINE ÇALIŞTIM.ŞUANDA ZORLU OTO DÖŞEME SAN.VE TIC.LTD.ŞIRKETININ SAHIBIYIM.ÇALIŞMALARIM OTOMOTIV SEKTÖRÜ ÜZÜERINE DEVAM ETMEKTEYIM.