• ×

  İl Belediye Başkanı

  ZEKİ GÜL

  1962 ALACA DOĞUMLUYUM.ILK,ORTA VE LISE EĞITIMINI ALACA'DA ÜNIVERSITESI EĞITIMINI ANKARA'DA TAMAMLADIM.ASKERLIĞIM, YEDEK SUBAY OLARAK AMASYA'DA IKMAL ETTIM.IKI YIL OKUL MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM.ALACA'DA KURULUŞUNA KATKI SAĞLADIĞIM YENI ALACA GAZATESI'NDE KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIM.ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.EVLİ İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  EKREM ÜNLÜ

  Bayat

  1964 YILINDA ÇORUM BAYAT İLÇESİNDE DOĞDUM İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ BAYAT İLÇESİNDE TAMAMLADIM LİSE ÖĞRENİMİMİ ANKARA TAPU VE KADASTRO MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADIM DAHA SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDUM SON OLARAK ÇORUM KADASTRO MÜDÜRÜ İKEN 2009 YILINDA İSTİFA EDEREK AK PARTİDEN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİM HALEN BU GÖREVİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HAMZA KARATAŞ

  Osmancık

  1965 YILINDA OSMANCIKTA DOĞDUM.ILK VE ORTA ÖĞRENIMINI OSMANCIKTA , LISEYI ÇORUM IMAM HATIP LISESINDE, ÜNV. ANK.S.B.F. TAMAMLADIM.BIR SÜRE ÖZEL SEKTÖRDE MUHASEBECILIK YAPTIM.4 YIL DIYANET IŞLERI BAŞKANLIĞINDA ÇALIŞTIKTAN SONRA 1994 YILINDA ANKARA ALTINDAĞ BELEDIYESINE GEÇTIM.2 YIL EĞITIM KULTUR MD YARDIMCILIĞI 8 YIL IKTISAT MÜDÜRLÜĞÜ ,3 YIL TEFTIŞ KURULU BAŞKANLIĞI VE 2 YIL MÜFETTIŞLIK GÖREVLERINDE BULUNDUM.EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUHAMMET ESAT EYVAZ

  Alaca

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA AYDIN

  Dodurga

  1968 dodurga doğumlu.ilk,orta, lise tahsilini dodurga da tamamladı.1990-2004 yılları arasında 14 yıl emniyet teşkilatında polis memuru olarak görev yaptı.2004-2009 yılları arasında dodurga ilçesi belediye başkanı olarak görev yaptı.halen sağlık bakanlığı çorum sağlık müdürlüğünde V.H.K.İ. olarak çalışmakta.evli ve 2 çocuk babası

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  OSMAN TANGAZOĞLU

  Boğazkale

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  RECEP ÇATMA

  İskilip

  1960 ISKILIP DOĞUMLUYUM.ILK,ORTA,LISEYI ISKILIPTE BITIRDIM.1978 DE TORNA TASVIYECI OLARAK IŞ HAYATINA ATILDIM.1986-1993 YILLARINDA MARANGOZ TAMIRCI ODASINDA YÖN.KUR. ÜYELIĞI YAPTIM.1989YILINDA SÜRÜCÜ KURSU SÖZLEŞMELI ÖĞRETMEN OLARAK MOTOR ÖĞRETMENLIĞINE BAŞLADIM.DEVAM ETMEKTEYIM.2007 YILI IÇERINDE CANBAĞI ÖZEL EĞITIM VE REHEBILITASYON MERKEZININ AÇILIŞINDA KURUCU OLARAK GÖREV YAPTIM.EVLI VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  REMZİ TORUN

  Uğurludağ

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TANER İSBİR

  Ortaköy

  1960 ortaköy doğumlu 2009 AK Parti'den ortaköy ilçesinden belediye başkan aday adayı oldu.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ZEKİ ŞEN

  Kargı