• Karadağ‘dan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ziyareti

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti ile milletimizin sağlık alanında da güzel hizmetler sunmaya devam ediyoruz.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki MYK toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • “Karadağ,Esnaflarla Bir Arada”

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, merkez ilçe osmancık caddesi ve oto galericiler sitesi esnafını ziyaret etti.İl Başkanı Karadağ, esnaflara hayırlı bereketli kazançlar temennisini ileterek sohbet etti. Hükümetinizin ve Partimizin her zaman esnafımızın yanında olduğunu belirterek sıcak bir çaylarını içti.
  Teşkilat
 • BAŞKANLARIN SABAH MESAİSİ

  Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mesaiye başladı. Sabah namazını aynı camide kılan Gül ve Karadağ, sabah namazının ardından Çorum Belediyesi tarafından şehrin trafiğini rahatlatmak adına açılacak olan yeni yol güzergahında incelemelerde bulundular.Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir ile Ak Parti yöneticilerinin de katıldığı incelemeler sırasında Başkanlar Gül ve Karadağ, Zahir’den güzergah ve yapılacak çalışma hakkında bilgi aldılar. İşyerini erken açan esnaflarla da sohbet eden Gül ve Karadağ, kendilerine hayırlı işler dilediler.
  Teşkilat
 • Karadağ,Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

  Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ İl Başkanlığı binasında Osmancık Muhtarlar Dernek Başkanı Faruk Delibaş',Osmancıklı Muhtarları,Merkez İlçe Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir ve diğer vatandaşları ağırladı.Muhtarlar, köyleri ile ilgili konularda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.Ziyarette ayrıca vatandaşların taleplerini alan Karadağ ilgili mercilerle görüşerek çözümü noktasında katkıda bulundu.İl Başkanı Karadağ,"Milletimize hizmet için bulunduğumuz mercilerde üzerimize düşen görevi ve katkıyı sunmak bizlerin boynunun borcudur.Bizler Halka hizmetin Hak için yapıldığını bilen bu düstur ile yetişen bir milletin evladıyız.Sizlerin duaları sizlerin samimiyeti ve gönülleriniz de bizlere yer verdiğiniz için asıl teşekkürü ben sizlere ediyorum"dedi.
  Teşkilat
 • ‘Hizmet kervanında daima yanınızdayız’

  Belediye Başkanı Zeki Gül, kongre sürecini tamamlayan AK Parti Çorum Teşkilatı yöneticilerini ziyaret ederek ‘hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
  Teşkilat
 • GÜL VE KARADAĞ’DAN OSMANCIK’A ÇIKARMA

  Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Osmancık ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehitler Abidesi’nde düzenlenen törene katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yılı dolayısıyla Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törene katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Mart Ayı İlçe Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi.

  Ak Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ Başkanlığında,Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur'un katılımıyla İlçe Başkanları ile teşkilat çalışmaları ve ilçelerden Afrin'e yapılacak yardım çalışmaları konusunda istişare ve değerlendirime toplantısı gerçekleştirildi.
  Teşkilat