• Karadağ Huzurevi Sakinlerinin Ellerini Öpüp Hayır Dualarını Aldı

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Haftası” nedeniyle Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Genel Meclisi Grubu toplandı

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, kırsalda zaruri ihtiyaçlardan öte konfora dayalı ihtiyaçların konuşulduğunu belirterek, “Kentsel yaşamın bütün güzelliklerinden köylerimizde faydalanıyor” dedi.
  Teşkilat
 • KARADAĞ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Albayrak caddesine bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi
  Teşkilat
 • ‘Şehitlik ve Gazilik Makamların En Büyüğüdür’

  Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yayınladığı açıklamada, Milletimizin her ferdi, bugünlere gelmemizdeki en büyük etkenin geçmişte elde edilen tecrübelerden kaynaklandığının bilincindedir ve bu bilinçle gazi ve şehitlerimizin hatırasını her zaman canlı tutmakta, onları minnet ve şükranla yâd etmektedir.
  Teşkilat
 • TÜM BELEDİYELER AK PARTİLİ OLACAK

  AK Parti’de yerel seçimlere yönelik değerlendirme toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ,Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül, il Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya,ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.
  Teşkilat
 • ‘Milletimiz 15 Temmuz gecesi darbe zihniyetini ortadan kaldırdı’

  AK Parti Çorum İl Başkanlığı Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının cunta tarafından idam edilmesinin 57.yıldönümü nedeniyle basın açıklaması yaptı tepkisini dile getirdi.
  Teşkilat
 • Karadağ,Erdoğan’a Vatandşların Taleplerini İletti

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen “126. Genişletilmiş İl Başkanları” toplantısına katıldı.
  Teşkilat

Belediye Başkanları

Basın Odası

TÜMÜNÜ GÖR

Teşkilatlardan