×

Ak Parti Çorum İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (364) 224 13 40

 • Birlikte Başardık!
  Çorum AK İcraatlar
 • 4. Kadın Emeği Fuarı

  İl Belediyemiz Kadın Kültür Sanat Merkezlerinin düzenlediği 4. Kadın Emeği Fuarı açılışını İl Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü,İl Bşk.Yrd.İsmail Yağbat,Meryem Demir,Ahu Yumlu,Merkez İlçe Bşk.Av.Yaşar Anaç,İl YKÜ Adnan Armağan,İl Belediye Bşk.Yrd. Zeki Gül ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirdik.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, MİT Müsteşarı Fidan’ı kabul etti.

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Çankaya Köşkü'nde MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti. Basına kapalı gerçekleşen kabul, yaklaşık 1 saat sürdü.
  Genel Başkan'dan
 • TBMM İdare Amiri Salim Uslu İle İstişare

  AK Parti Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu Bey'i AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu ve İskilip İlçe Bşk.Mustafa Lek ile ziyaret ederek il ve ilçemizde yapılacak çalışmalar üzerine istişare ettiler.
  Teşkilat
 • Mv.İlksen Ceritoğlu Kurt Hanımla İstişare

  AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Hanımla AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu İskilip İlçe Bşk.Mustafa Lek,Sağlık-Sen Çorum Şube Bşk.Ahmet Saatçi ve yönetim kurulu üyeleri Nuri Lafçı,Adil Algök ile meclis bahçesinde yapılan çalışmalar üzerine istişare ettiler.
  Teşkilat
 • MİRAÇ KANDİLİ HAYIRLARA VESİLE OLSUN

  AK Parti Çorum Merkez ilçe Başkanı Av. Yaşar Anaç Miraç Kandili münasebetiyle yapmış olduğu açıklamada;“İslam’ın şartlarından birini oluşturan ve Müslümana farz kılınan, namaz, bu anlamlı gecede Yüce Yaradan tarafından bizlere hediye edilmiş olup Kainat Efendisi Sevgili Peygamberimiz aracılığıyla tüm Müslümanlara sunulmuştur. Peygamber Efendimizin göğe yükselerek Cenab-ı Hak ile buluştuğu Miraç hadisesinin küçük bir sembolizasyonu olarak da adlandırılan “namaz” gönüllerin huşu bulması ve Yaratanla baş başa yapılan bir ibadet olması sebebiyle müminin miracı olarak adlandırılmıştır. Bu anlamlı gecede zulüm gören, haksızlığa uğrayan, acı çeken ve vatanını kaybetme korkusu yaşayan Müslüman kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm İslam Coğrafyasının mübarek kandil gecesini kutluyor ve acılarının dinmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar’ı kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı kabul etti. Çankaya Köşkü'nde basına kapalı gerçekleşen kabul, yaklaşık yarım saat sürdü.
  Genel Başkan'dan
 • Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında Recep ayının 27. Gecesini idrak ettiğimiz Miraç Kandilini bu mübarek günde toplumumuzu Müslüman alemini birbirine bağlayan, bu kutlu günün manevi dünyanın güzelliklerini yaşayacağımız bu mübarek günü kutluyorum.
  Teşkilat
 • İl Bşk.Bekiroğlu Başkanlığında Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  İl Yönetim Kurulu toplantısı AK parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu Başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ve İl Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, MYK toplantısının ardından basın açıklaması yaptı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, "22 Mayıs 2016 Pazar günü olağanüstü kongremizi yapacağımızı ilan ediyorum. Görevi hakkıyla yaptım. Kongrede aday olmayı düşünmüyorum" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Bşk.Bekiroğlu Başkanlığında Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  İl Yürütme Kurulu toplantısını AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu Başkanlığında, yürütme kurulu üyelerive İl Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
  Teşkilat