×

Ak Parti Çorum İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (364) 224 13 40

 • Birlikte Başardık!
  Çorum AK İcraatlar
 • AK Parti İskilip İlçe Teşkilatına Hayırlı Olsun Ziyareti

  AK Parti Çorum İskilip İlçe Teşkilatını AK Parti Çorum 21.22. ve 23.Dönem Milletvekili Genel Merkez Teşkilat Bşk.Yrd.Murat Yıldırım, AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av.Yaşar Anaç, AK Parti Çorum İl Bşk.Yrd.İsmail Yağbat, Mesut Ceylan, Mehmet Emin Türker, İl YKÜ'leri Kadir Yücel,Ünal Nalçacı ve Memduh Akbaş ile ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Dürümlü‘de katledilenlerin yakınlarını ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Dürümlü'de PKK'lı teröristlerce katledilenlerin yakınlarını taziye evinde ziyaret edip başsağlığı diledi.
  Genel Başkan'dan
 • İsklip Hem El Sanatları Sergi Açılışı

  İskilip Metin Alkan Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğünün 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı çalışmalarından el emeği-göz nuru Ağaç İşleri,Ağaç Oymacılığı,Sedef Kakma, Mobilya,Ayakkabı, Derimont,Çanta,Dikiş-Nakış ve diğer el sanatları ürünlerinin yer aldığı sene sonu sergi açılış törenini Genel Merkez Teşkilat Bşk.Yrd. Murat Yıldırım,İl Başkanımız Av.Rumi Bekiroğlu,Merkez İlçe Başkanımız Av.Yaşar Anaç,İl Bşk.Yrd.İsmail Yağbat,Mesut Ceylan,Mehmet Emin Türker,İl YKÜ'lerimiz Kadir Yücel,Memduh Akbaş,İskilip İlçe Bşk.Mustafa Lek,İskilip İlçe Kadın Kolları Bşk.Fatma Selvi,Bayat İlçe Bşk.Fatih Balcıoğlu ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirdik.Açılış sonrası kursiyerlerin hazırlamış oldukları çalışmaları inceleyerek kendilerine teşekkür ettik.
  Teşkilat
 • “Peygamberimizin Övgüsüne Mahzar Olmuş Fetih”

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu İstanbul’un Fethiyle ilgili yaptığı açıklamada; Dünya tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan İstanbul’un şanlı ecdadımız tarafından fethinin 563. Yıl dönümünü büyük bir gururla kutlamaktayız.
  Teşkilat
 • “Türk Siyasi Hayatının Silinmez Kara Lekesi 27 Mayıs”

  27 Mayıs 1960 darbesinin 56'ncı yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu;
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 7. Kolordu Komutanlığını ziyaret etti

  Başbakan Binali Yıldırım Diyarbakır'da 7. Kolordu Komutanlığını ziyaret etti
  Genel Başkan'dan
 • AHİLİK BİREYSEL DEĞİL TOPLUMSALDIR

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu Ahilik Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun en somut örneklerinden birisi olan ve temelleri 13. yüzyılda ‘Elini, sofranı, kapını açık; gözünü, dilini, belini bağlı tut.’ diyen gönül adamı Ahi Evran-ı Veli tarafından esnaf ve sanatkârlar birliği olarak atılan Ahilik Teşkilatı, Anadolu’da ekonomik ve...
  Teşkilat
 • İl Bşk.Bekiroğlu’ndan Sanat Sokağında İnceleme

  Ahilik Haftası kapsamında El sanatları Ürünlerimizin tanıtım ve pazarlamasının yapılacağı sanat sokağında AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu,İl Bşk.Yrd.Mesut Ceylan,Mahmut Öztemiz,Musa Arif Erkan,Bekir Bıçakcı ve Esnaf Odaları Başkanları ile incelemelerde bulunduk. "İnsanların işlerini içten,gönülden ve güleryüzle yap,işinde ve hayatında doğru,güvenilir ol,kötü söz ve hareketlerden sakın,iyi huylu ve güzel ahlaklı ol,tevazu sahibi ol." Ahi Duman
  Teşkilat
 • Başbakan Binali Yıldırım, Diyarbakır’da STK temsilcileriyle bir araya geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, "Gençlerimize buradan bir çağrım var, bu çıkmaz yoldan, bu karanlık yoldan vazgeçiniz. Ananızın, babanızın, milletinizin o müşfik bağrına gelin, teslim olun." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Bşk.Bekiroğlu’ndan Ahi Adayı mobilyacı Duran Kaltakcı‘ya Plaket Takdim

  Ahilik haftası kapsamında Ahi Adayı mobilyacı Duran Kaltakcı Bey'e AK Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu Bey tarafından plaket takdim edildi.
  Teşkilat