• Demokrasi ve Milli Birlik için yürüdüler

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, “Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü” gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması"nda halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • BAŞKAN KARADAĞ’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ beraberinde Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ulu Cami çevresinde ve Ayakkabıcılar Arastası’nda esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Çorum’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri

  Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ,Değerli hemşehrilerimiz,sizler 15 Temmuz’un kahramanları oldunuz.15 Temmuz gecesi tankların önüne durup Türk Bayrağımızın yere serilmesine müsade etmediniz ve Cumhurbaşkanımıza sahip çıktınız.Sizlerden Allah razı olsun.Milletimizin birliğine,Devletimizin bölünmez bütünlüğüne öyle sahip çıktınız ki hain fetö terör örgütünün darbe girişimine karşı Milletimiz, Devletimiz,Vatanımız, Bayrağımız ve Ezanımızın dinmemesi için göğsünüzü siper ettiniz.Cumhurbaşkanımız Aziz Türk Milletini meydanlara havalimanına çağırdığında o gün saat 22:30 gibi İl Başkanlığımıza geldiğimizde sizlerde bizimle birlikte meydanlara akın etmiştiniz.”Aziz Türk Milletimiz, o gün yeni bir tarih yazarak darbeye dur dedi.Vatanımız,Milletimiz, Bayrağımız,Ezanımız ve onurumuz söz konusu ise hiçbirşeyden hatta ölümden bile korkmadık.O gün gösterdi ki ölüme meydan okuduk.13 Çorumlu Şehitlerimiz ile birlikte tüm Aziz Şehitlerimizi rahmet anıyor gazilerimize şifalar diliyorum.Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, aynı ülkenin çocuklarının Kürt-Türk, Alevi-Sünni diye birbirine kırdırıldığını belirterek, “Birileri bizim kanlarımız ve gözyaşlarımız üzerine kendilerine iktidar ve servet üretmek istiyor.
  Teşkilat
 • Amatörler malzemelerine kavuştu

  İl Özel İdaresi tarafından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu üyesi kulüplere alınan yaklaşık 100 bin liralık malzeme dün düzenlenen törenle dağıtıldı. Ligleri önce başlayacak ve katılacağını bildiren 16 kulübün malzemeleri sahiplerine verilirken diğer 14 kulübün malzemesi ise ligleri başlamadan önce teslim edilecek.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nakkaştepe’de aracından inerek yürüyüşe katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe'de aracından inerek yürüyüşe katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • ‘Fotoğraflarla 15 Temmuz’ sergisi açıldı

  Ak Parti Çorum İl Başkanlığı ve Çorum Belediyesi tarafından, 15 Temmuz darbe girişiminin 2. yıldönümünde “15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimiz” adlı bir fotoğraf sergisi düzenlendi.
  Teşkilat
 • Şehit aileleri ve gazilere yemek

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Çorum Valiliği tarafından şehit aileleri ve gazilere yemek verildi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte katılımcılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • 15 Temmuz Şehitler Müzesi açıldı

  Çorum Belediyesi’nin Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasındaki mücadele ruhunu unutturmamak ve şehitlerin anısını yaşatmak amacıyla yapımına başlanan 15 Temmuz Şehitler Müzesi düzenlenen törenle açıldı.İl Başkanı Karadağ,Rabbime şükürler olsun ki vatanına milletine devletine bayrağına ezanına sahip çıkan bir milletiz.Bizler birer Ömer Halisdemir birer Erol Olçok birer Ali Karslı’yız.Aziz Şehitlerimizi rahmetle minnetle anıyor gazilerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum.
  Teşkilat