• Karadağ, esnafın içinde

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya ve teşkilat mensupları, Osmancık Caddesi Yazı Çarşı civarında faaliyet gösteren esnafı ve vatandaşları ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Mitinginde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı meydanında düzenlenen Büyük İstanbul Mitinginde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • KARADAĞ: “AK PARTİ MİLLETİN PARTİSİDİR”

  Ak Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim çalışmalarına hız kesmeden gerek merkez de gerekse ilçelerde devam ediyor.
  Teşkilat
 • KARADAĞ ’’24 HAZİRANA KADAR 7/24 SAHADAYIZ

  AK Parti teşkilatları saha çalışmalarında hız kesmiyor, 24 Haziran tarihi için alınan erken seçim kararı ile birlikte Ak Parti teşkilatlarında hareketlilik artarak devam ediyor. Aday adaylığı sürecinin ardından Çorum Merkez esnaf ziyaretleri, Mahalle iftar programları bir taraftan devam ederken İlçe Belde ve köy ziyaretleri de hız kesmeden devam ediyor.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KARGI’YA ÇIKARMA YAPTI

  Kargı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen iftar programına katılım oldukça yoğun. Belediye Başkanı Zeki Şen’in ev sahipliğinde düzenlenen iftara yaklaşık iki bin kişi katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İskele Sancak Özel” programında gündeme dair soruları yanıtladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 7'de yayınlanan "İskele Sancak Özel" programında soruları yanıtladı, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • Sanayi esnafına OSB’ye geçiş fırsatı

  Çorum Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren ve işini büyütmek isteyen işletmeler için Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ne geçiş fırsatı doğdu
  Teşkilat
 • Karadağ: Cesaretin kadını erkeği olmaz

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, bir otoparkın kulübesinde çıkan yangında yaralanan genci alevlerin arasından tek başına çıkaran Ayşe Bilgi’yi ziyaret etti. Karadağ, beraberindekilerle birlikte kahraman genç kızla bir süre sohbet ederek yaptığı davranışının çok önemli olduğunu belirterek tebrik etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Mitingine katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kepez Kapalı Spor Salonu yanındaki Seyhan Bulvarı'nda düzenlenen mitingde Antalyalılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • “Ziyaretten dönünceye kadar cennet meyveleri arasındadır”

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Hasan Algül, İl Demokrasi heyeti üyesi Fatih Benek, geçmiş dönem il yönetim kurulu üyesi Talip Bektaş ve Hastane Başhekim Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.Erdal Komut ile Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahi Servisinde yatan hastaları ziyaret etti. Karadağ, Hastane Başhekim Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.Erdal Komut’tan hastane ve hastaların tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı.
  Teşkilat