• Sanayi esnafına OSB’ye geçiş fırsatı

  Çorum Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren ve işini büyütmek isteyen işletmeler için Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ne geçiş fırsatı doğdu
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'teki temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile saat 21.40'ta Ankara'ya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Karadağ: Cesaretin kadını erkeği olmaz

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, bir otoparkın kulübesinde çıkan yangında yaralanan genci alevlerin arasından tek başına çıkaran Ayşe Bilgi’yi ziyaret etti. Karadağ, beraberindekilerle birlikte kahraman genç kızla bir süre sohbet ederek yaptığı davranışının çok önemli olduğunu belirterek tebrik etti.
  Teşkilat
 • “Ziyaretten dönünceye kadar cennet meyveleri arasındadır”

  AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Hasan Algül, İl Demokrasi heyeti üyesi Fatih Benek, geçmiş dönem il yönetim kurulu üyesi Talip Bektaş ve Hastane Başhekim Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.Erdal Komut ile Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahi Servisinde yatan hastaları ziyaret etti. Karadağ, Hastane Başhekim Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.Erdal Komut’tan hastane ve hastaların tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı.
  Teşkilat
 • Karadağ,  ‘‘Anneler Günü’’ kutlama mesajı

  AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Anneler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Annelerin hayat boyu en büyük hazine olduğuna vurgu yapan Karadağ yayımladığı yazılı mesajda şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Bosna Hersek’ten ayrıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'teki temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile TSİ 19.40'ta başkent Saraybosna'dan ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Karadağ‘dan, “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” mesajı

  Karadağ, mesajında, AK Parti iktidarının 16 yıl içerisinde engelli kardeşlerimiz için çok önemli adımlar attığını söyledi. “Bütün vatandaşlarımıza olduğu gibi, engelli kardeşlerimize de daha güzel, daha yaşamaya değer bir Türkiye sunmanın gayreti içerisinde çalışmaktayız” diyen Mehmet Karadağ, mesajında şunları söyledi:
  Teşkilat
 • HIDIRLIK CAMİ İBADETE AÇILDI

  Tadilattan geçirilen Hıdırlık Camii, bugün düzenlenen törenle yeniden ibadete açıldı
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fahri Doktora Töreni’nde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi tarafından kendisine tevdi edilen fahri doktora için gerçekleştirilen törene katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ’DE TEMAYÜL YOKLAMASI BAŞLADI

  AK Parti Genel Merkezi tarafından Çorum’da milletvekili aday adayları belirlenmesi amacıyla temayül yoklaması yapıldı.
  Teşkilat